Amcanın cevabı şudur;

0
1523

Amcayı seven, sayan bazı insanlar bize haber gönderdiler. Amcanın tepkisini anlıyoruz. Ancak bu yazıyı yayınlamayın şeklinde yoğun mesajlar geldi. Amcanın cevabı şudur;
Bu ahlaksızlık, hiçbir aşağılık toplumun içinde bile kabul edilemez. Bu olmamalıydı. Bu olduktan sonra bir hafta bekledim. Bu olaya en azından düzeltme yönünde bir yaklaşım göstersinler diye. Bir tek Mahmut Amcam bana haber gönderdi. Diyor ki; “Hüseyin bilsinki oğlum Ömer’in ve torunumun bu olayla bir alakası yok.”
Durup dururken bu haberi göndermem niye? Senin torunun sokak faresi bu olaydan sonra, bu ahlaksızlığı yapan piçlerle beraber ve benim ailemin başka bireyi kahpe kılıklı kişiyle beraber fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşıp bunu kutluyorlar. Yani Çağdaş’ı evlerine çağırıp kalleşçe saldırıp balkondan aşağı atmışlar ve bunu paylaşıp kutluyorlar. Benim amcam da; bizim alakamız yok, diye mesaj gönderiyor. Alakan yoksa niye bana böyle bir mesaj gönderiyorsun?
Abdullah kardeşim hapisten çıktığı günden beri Mahmut Amcam ve oğlu Ömer ile birlikte fitneyle ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar. Artık son bulsun ve son bulmak zorunda. Beni kimin fitnecilik yaptığını, kimin kahpelik yaptığını ve kimin insan gibi yaşamak istediğini çok iyi görüyor ve biliyorum. Hepsinin burnundan getireceğini de çok iyi bilsinler. Bu demektir ki bu hareket artık ahlaksızlığın dibe vurduğu harekettir. Ailemin birilerinin zorlarına gidebilir.
25 senedir burada rezalet içindeyim. Benim sırtımdan üç kuruş para kazanmış şerefsizler o parayla beni rencide etmeye çalışıyorsunuz. Yetmedi bu çocuğu öldürecektiniz. Ben topunuzu onun tırnağına kurban ederim. Herkes bu mesajı net ve doğru olarak okusun. Eğer bunun ötesinde bana yaklaşımları olursa o tarzda cevap alacaklarını da çok iyi bilsinler.
Bu konuyla ilgili konuşacak birşey kalmamıştır.

Saygılarımla,Hisên Baybaş