BARBAR TERÖR DEVLETİNİN YAPACAKLARI İNSAN HAKLARINI KORUMAK OLACAK DEĞİL YA

0
1173

Pençe kaplan operasyonu denen kahpe kalleş Erdoğan adlı kuduz köpeğinin kurd kanını emme operasyonudur. Kendisine diyorum ki seni gibi vampirlerin, kanımızı emmenizle biz kurdler bitmeyeceğiz. Terörist başı olarak seni ve senin gibilerin rant meydanı olarak kullandıkları Türkiye terör devletine yönelik pisliği temizleme operasyonumuz Ankara’nızı başınızla yıkmakla başlayacak. Sen leş kargası kan emici soyguncu terörist başı olarak sübyancı Bahçeli piçiyle soylu tarihe sahip kurd halkını bitirebileceğinize veya boyun eğdirebileceğinize inanıyorsunuz. Çok net olarak bilin ki tarihin çöplüğünde pislik içinde bitecek olan sizler ve terör devletinizdir. Kurdistan halkı tarihi yeniden kendisi için doğru olarak yazacak ve Kurdistan Birleşik Devletlerini dünyanın en adil saygın uygar istikrarlı ve güçlü devleti olarak insanlık arenasında yerini almasını sağlayacaklardır. Dünya gibi biz kurdler de o sürecin yürüyüşündeyiz sizler kuduz itleri gibi ulumaya devam edin.

Türkiye terör devletinin egemenliği olan her yerde yeni doğan her kurd bireyi suçlu muamelesi görerek büyüyor, faşist Türkiye devletinin ve işbirlikçilerinin uşaklığını yapanlar da kurd kimliğinden uzak durdukları sürede ve geçici olarak insan gibi nefes alabiliyorlar. Faşist barbar terör devleti ve yandaşları suç ortakları için Kurdistan Birleşik devletleri projesi sonun başlangıcıdır.

Kurdistan işgalcileri bir kurdistan savaşçına karşı on bin kişilik terör devletinin terörist ordusunun terörist militanları ve olağanüstü teknolojik silahlar, jetler, helikopterler, insansız hava araçları ve tanklarla savaşıyorlar. Orantısız güç ile kurdistan kahramanlarına karşı savaşıp kendinizi kahraman ilan ederek kahraman destanı yazıyoruz demeniz, sizin ne kadar aşağılık bir millet olduğunuzun kanıtıdır. Siz, böylesi barbarlıklarınıza kahramanlık destanı değil ancak ve ancak kahpelik destanı diyebilirsiniz.

Uluslararası hukuk dilinde olan bir gerçek var ki orantısız güç ile savaşmak savaş suçudur. Türkiye devletinin terörist yöneticileri sık sık İsrail devletinin Filistin askeri ve polis gücüne karşı orantısız güç kullandığını bu nedenle İsrail saldırısının uluslararası hukuk ihlali ve savaş suçu olduğunu söylerler. Erdoğan bu argümanı sık sık kullanır. Sormak istiyorum. Peki, kahpenin piçi, senin kurd halkının kahraman evlatlarına yönelik barbarca ve orantısız güç ile saldırıların nasıl uluslararası hukuka uygun olabiliyor? Siz, kurd halkına yönelik orantısız güç ile saldırınızı uluslararası hukukun size vermiş hak olduğunu söylerken yalan söylediğinizi biliyorsunuz. Sizin terör devletinizle kurd halkına yönelik barbarca zulüm ediyor olmanız sistemli soykırım olmanız uluslararası hukuk literatüründe savaş suçu insanlığa karşı suç ve soykırım suçudur. Kurd halkının bu pisliklerinizi kökünden temizleyeceğini bilin. Kendisine güvenerek ulusal kimliğine sahip çıkacak ve Kurdistan bağımsızlığı için inançla kararlılıkla çalışacak her kurd karanlığı aydınlatabilecek güçte bir ışıktır. Kurd halkı bu bilinç ve inançla kendilerine güvenmelidirler. Sonra da çok çalışarak biz kurdler kendimize ailemize ulusumuza ve de welatımıza en iyi düzeyde sahip çıkabiliriz. Faşist Türkiye devletinin kuduz itlerine dönüşmüş kan emici yöneticileri biz kurdlere barbarca zulüm ederek boyun eğdiremeyeceklerini bilmeliydiler. Bize zulüm etmeye haklarını olmadıklarını bilmeliydiler. Kendi welatımızda diğer uluslar gibi ulusal kimliğimizle yaşamak hak ve hukukuna sahip olduğumuzu kabul edebilecek adar insani değerlerin bilincinde olmayan Kurdistanda işgalci durumda ki barbarların cehennemde yerleri yoktur. Onlara diyoruz ki ya welatımızdan defolup giderisiniz ya da biz sizlere kuduz köpeklere yapılacakları yapacağız. Sizler, biz kurd halkı için vampir ruhlu kuduz köpeklerisiniz. Sizler bize başka yol bırakmadınız. Biz kurdlere yapılan barbarca zulme gerektiği tepkiyi göstermezsek ve pratikte kararlılığımızı göstermezsek kurdlüğün geleceği yoktur. Biz kurdler bunu çok iyi görmeli ve anlamalıyız. Her biji.

Saygılarımla, Hîsen Baybas