BEDEL BOSELİ KARDEŞİME YÖNELİK ÇİRKİN TEHDİTLERİ KINIYORUM

0
551

Bedel Boseli kardeşimizin yaptığı paylaşımların Kurd ulusal kurtuluş mücadelesine çok önemli katkıları vardır. Ayrıca insanlarımızı bilgilendirmek için kendisi okuyup, araştırıp ve videolarla paylaşıyor. Bundan ötürü kendisine teşekkür ediyorum ve kendisini destekliyorum.

Ayrıca bizim arkadaşlarımız sürekli Bedel kardeşimizle de görüşüyor. Ben de Bedel Boseli’yi iyi tanıyorum. Yaptıkları işlerden dolayı da kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Kendisine yönelik tehditlerin hepsi çirkindir. Bu durumun ciddiyetle soruşturulması ve böylesi ulusal hizmet konusunda emek veren insanlarımızı saygısızlıkla ve terbiyesizlikle suçlanmaları kabul edilemez bir durumdur. Bu konuyu takip edeceğim. Eğer söylendiği çerçevede gerçeklik payı varsa, bizim tepkimiz tahmin edemedikleri düzeyde olur.

Kurdistanî düşünen, çalışan ve yaşayan insanları tehdit etmek ancak; Kurd düşmanlarının işidir. Onların da pisliklerini görüyoruz.

Bizim paylaşımlarımıza ve çalışmalarımıza da sürekli çirkin saldırılarla ithamlarda bulunuyorlar. Bize göre onlar havlayıp dursunlar. Ancak Kurdlük adına siyasi bir hareketin böyle bir çalışması bizim açımızdan anlaşılır değil ve kesinlikle kabul etmeyeceğiz. Elbette bu konunun gerçeklik ile ilgisinin somutlaşması lazım. Bedel kardeşimizin de böylesi tehditlerin kimden gelirse gelsin önemsenmemesi gerekir.

Evinin kapısının resmini paylaşmış olmaları da düşmanca biri davranıştır. Evinin kapısını paylaşmış olmaları bilinçli olarak kendisinin yaptığı çalışmalardan vazgeçirmeye yöneliktir. Bedel kardeşimiz istiyorsa, kendisinin yaşadığı bölgede kendisine yeni bir ev buluruz. Diğer arkadaşlarımız kendisinin Avrupa’ya gelmesine de yardımcı olurlar. Bu tür ciddiyetsiz ve seviyesiz kalabalıkları umursamamasını rica ediyorum.