BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZDAN VE KURDİSTANÎ SİYASİ HAREKETLERDEN RİCAMIZ BU KONUYLA İLGİLİ DOĞRULARI DÜNYA KAMUOYUYLA PAYLAŞMALARIDIR

0
899

Bu olayla ilgili doğruların açığa çıkması çok önemlidir. Kürt ulusu bu şekilde aşağılanıyor ve iftiralara maruz kalıyor. Kazanımları etkisizleştirilmeye çalışılıyor. Bu konuyu önemsiyoruz dolayısıyla üstünde duruyoruz. Bütün arkadaşlarımızdan ve Kurdistanî siyasi hareketlerden ricamız bu konuyla ilgili doğruları dünya kamuoyuyla paylaşmalarıdır.

Bu davayla ilgilenen polis kurumlarının içerisinde onurlu, şerefli ve dürüst devlet görevlisi zihniyetiyle yaşıyor olan insanların bu olayın bütün karanlık noktalarını çözmelerini görmek isteriz. Türkiye’de basın mensubu kurumu veya basın çevresi ile ilişkisi olan insanların hepsine söylüyorum. Siz de adap, hayâ ve utanma varsa ki, bazılarınızda vardır. Büyük çoğunluğunuz bundan yoksunuz.

Bu olayın karanlık noktalarının aydınlanması için çalışırsınız. O zaman hepimiz görürüz ki, toplumun düşmanı kimdir?

Türkiye’yi karalamaya çalışan kimdir?

Türkiye’yi batırmaya çalışan kimdir?

Kürtler midir yoksa karanlık güçlere hizmet ettiği halde Türkiye’de üst düzeyde devlet görevlisi olan soysuzlar mıdır?

Bunu araştırıp öğrendiğiniz zaman hepimiz nasıl bir yol izlememiz gerektiğinin kararını birlikte verebiliriz. Fakat tek taraflı yalanlarla, iftiralarla, doğruları örtbas etmeye çalışarak ve suçluları koruyarak sizler hiçbir zaman hiçbir şekilde yaşamınızda huzur bulamayacaksınız.

Cehennemde bile yeriniz olmayacak…

Eğer bu duruma düşmek istemiyorsanız, doğruların açığa çıkması için görevinizi yapın, derim.

Hem polis görevlilerine, hem de basın mensuplarına burada iki noktaya dikkat çekiyorum.

Türkiye devleti içinde bir kesim yapıyorken, birtakım bundan habersiz mi şüphesi ortaya çıkmış. Geçmişte benim kendi deneyimlerinden de bildiklerim bu çerçevede.

Eğer İçişleri bakanlığında ki soysuz açıklamaları yapmamış olsaydı, bazı devlet görevlileri belki bilmiyorlardır bunları, derdik. Araştıracaklar, derdik. Başından beri bunları örtbas etmeye çalışıyorlar.

 

Tüm soydaşlarımızın dikkatle incelemelerini rica ediyorum.