ÇAĞDAŞ EVLADIMA HOŞGELDİN DERKEN HERKESİN HESABINI, MUHASEBESİNİ BUNA GÖRE YAPMASI GEREKİR

0
2393

Kurdistan’ı işgal etmiş barbar soysuzlardan biri olan Türkiye’nin kuduz köpeklerine dönüşmüş leş kargası yöneticileri, Almanya, İngiltere, Belçika ve Hollanda’daki sübyancı suç örgütü olan işbirlikçileriyle 1995 yılında Hollanda’da rehin alınmamdan sonra faşist Türkiye devletinin özel savaş birimi piçlerinin kirli oyunlarının etkisiyle bazı yakınlarım ve kardeşlerim yollarını şaşırdılar ki 25 yıllık esirlikten çok daha fazla beni inciten durum budur. Evladım olarak kabul ettiğim Çağdaş böylesi kirli bir sürecin etkisiyle soyunun asaletine yakışmayan ortama sürüklenmiştir.

Bundan sonra Çağdaş, benimle beraber yaşayacak ve soylu asaletine uygun davranarak ailesine, ulusuna yakışır verimli hizmete yoğunlaşacak. Kurdistan işgalcilerini sürekli olarak kurdleri parçalayıp kurd’ü kurdle kavga ettirip, kurdleri zayıflatarak kolayca yönetmeyi hedeflemişlerdir. Böylesi pislik oyunlar sonucu birbirine düşman olmuş iki kurd ailesini barıştırmak her kurd’ün görevidir. Böylesi üzücü durumda olan iki kurd aile arasında hiçbir kurd ailesi veya bireyi taraf olamaz. Taraf olanlar olursa şayet, kurdlüğe karşı suç işlemiş olurlar ve kendilerini düzeltmeleri gerekir. Kurdlerin düşmanları Kurdistan’ın barbar işgalcileridirler. Kurdler olanaklarını işgalcileri kurdistan’dan kovmak için kullanmak yerine birbirlerini öldürmek için kullanırlarsa kendi mezar kuyularını kendi elleriyle kazmış olurlar.

Soylu kurd halkının asil evlatları kurdistan işgalcilerinin böylesi oyunlarını boşa çıkarmayı prensip edinmelidirler. Bunları belirtirken Çağdaş oğluma bir söyleyeceği olan varsa herkesle kendim görüşürüm. Saygıdeğer soydaşlarımın takipçilerimin bilgilerine sunarım.
Beni rehin aldırarak susturmayı hayal etmiş olan soysuz kurd düşmanlarına müjdeliğim var. En küçük oğlum kurdistan adlı şarkının söz yazarı ve okuyucusudur.

Esirlik sürecinde binlere boyalı resim yaptım. Bilimsel uzmanlarla kurdizm ideolojisini oluşturup 24 temmuz 2018 tarihinde İsviçre’nin Lozan şehrinde Kurdistan birleşik devletleri hükümetinin kuruluşu ilanını organize ettik. Kararlılıkla kurdistan’da barbar işgalcileri kovmanın altyapısını kalıcılaştırdık. Kurdistan birleşik devletlerini resmileştireceğimizden herkes emin olmalıdır. Çünkü kurd u kurdistan davasının mücadelesinin geldiği aşama ve kurd halkının soylu tarihinin gereği budur. İşgalcilerin kurdistan topraklarında neleri varsa söküp yanlarına alıp defolup gitmelerinin günü gelmiştir. Bunu yapmazlarsa eğer kurdistan topraklarında işgalcilere ait ne varsa hepsini söküp kafalarına geçireceğiz. Kurd halkı buna hazırdır, kurdistan birleşik devletleri hükümetinin hedefi de budur.

Saygılarımla, Hisên Baybas