ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZLA GÖRÜŞ BİRLİĞİ İÇİNDEYİZ. KOŞUYLA BAĞIMSIZLIK HEDEFİNE…

0
1043

Barbarca zulmünüzü yalanlarla örtbas edemez, haklı gösteremezsiniz.
Mazlum ve savunmasız ama soylu tarihe sahip asil Halkımızın üstüne yağdırdığınız öldürücü bombalarınızı, kurşunlarınızı tek tek size yedireceğimiz gün gelecek. O gün geldiğinde, siz faşist kuduz köpekler cehennemde bile saklanamayacaksınız.

Rojava’mıza orantısız güç ve alçakça saldırınız, Kurdîstan Birleşik Devletleri’nin resmiyet kazanmasının çalışmalarını, yürümekten koşmaya dönüştürdük.
Sizin, bu barbarca saldırınız, biz Kurdler için ulusal kurtuluşumuzun miladı için en güçlü katkı adımıdır. Kazanan, Kurdîstan Halkı olacak.

Recep Tayyip Erdoğan ve sana bağımlı hale gelmiş olan kuduz köpeklere yüksek sesle söylüyoruz.
Kurd Halkı, sizin gibi pislik takımının algılayamayacağı düzeyde büyüktür ve güçlüdür.
Kurd Halkının sabırlı davranışını, sizler gibi pislik, soyguncu, hırsız, ahlaksız barbarlar, “zayıflık” olarak algılamakla kendi sonunuzu getirdiniz.

Soylu tarihe sahip asil Halkımızın kahramanlarını Kurdlük namusuna sahip çıkmak adına Rojava’ya saldıran işgalcilere karşı seferberlik ruhuyla davranmaya çağırmayı görev olarak görüyorum.
Bununla birlikte, Kurdîstan Halkına karşı topyekun savaş yürüten Türkiye faşizminin barbarlığına, Bağımsız Kurdîstan Birleşik Devletleri’ni resmileştirerek cevap olacağımızın sözünü ilan ediyoruz. Bu ilan, Halkımıza yeminimizdir.
Kimseden korkmadığımız gibi kazanacağımızdan da eminiz.

Sayın soydaşlarım, Erdoğan ve etrafındaki bencillerin kudurmuşlukları, korkudandır. Korkaklar, korkularını yenmek için barbarlık yaparlar.
Barbarlıkları, korkularını derinleştirir ve kuduzlaştırır. Karşımızdaki kuduz ve kan emicileri tanıyalım. Bunlara karşı savaşıyoruz. Demektir ki; Kazanmak zorundayız başka seçeneğimiz yoktur. Bi serbilindî her bijî.

08-10-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş