FELAKETTEN KURTULMAK İÇİN, ÖNCE ERDOĞAN İTİNİ TUTUKLAYIN. SONRA DA KURDLERİN VATANINDAN ÇEKİLİN

0
1315

Türkiye’de aklı başında olan Devlet görevlileri, baş başa verip Erdoğan itini tutuklayıp yargılayarak Türkiye’yi Suriye’den, Irak’tan beter duruma sürüklemekten kurtarabilirler. Erdoğan, kuduz köpeğine dönüşmüş Devleti de kuduz köpekleri Devletine dönüştürmüş.
Mevut durumda, Türkiye’de gerçek muhalefet susturulmuş var olan göstermelik muhalefet korkak ve leş kargalarından ibarettir. HDP içindeki değerli insanlar işlevsizleştirilmiş Temelli denen temelsiz ve benzeri dengesiz yeteneksiz kişiliklere teslimiyet yoluna girilmiş.

Meral Hanım, güç edinme sevdasında olup gerçekleri yanından kenarından değinen söylemlerle geçiştiriyor.

MHP içinde aklı başında şahsiyetlerin var olmasına rağmen egemenlik sübyancı bozuntusunun keyfiyetine bırakılmış. Bahçeli, sübyancı sapık ve bir pisliktir.

CHP, Türkiye’nin en eski günahkar kahpesidir. İslah olma ihtimali yok. Emniyet, istihbarat, ordu, adli kurumlar, Erdoğan kuduzunun rüzgarına kapılmış ne halt ettiklerinin farkında bile değildirler.
Erdoğan ve yakın çevresinin dengesizlikleri sayesinde Türkiye, soytarıların yönetiminde denetimsizleşmiş.
Erdoğan ve yakın çevresi çok ağır suçlar işlemişler. Türkiye’yi yıkıma sürükleyerek kurtulacaklarını sanıyorlar.

İslamiyeti Dünya’ya hakim kılma hayalleriyle Türkiye’yi yok edeceklerine kendileri yok olsun. Türkiye’de var olan onurlu ve yürekli savcı, hakim ve ilgili diğer birim mensupları, bu iti tutuklayıp yargılamayı becerin. Böylece felaketi önleyebilirsiniz.
Rojava’dan derhal çekilin. Derhal çekilmek, Türkiye’nin çıkarına olur. Dünya’nın nasıl yönetildiğini ve bugünkü Dünya düzenini görebilen her insan, Türkiye’nin Kurd düşmanlığının Türkiye’yi batıracağını görür.

Ya adam gibi öne çıkıp bu iti tutuklayıp felaketi önlersiniz ya da hepiniz, geliyorum diyen felaketin altında kalırsınız. Tercih sizin.
ROJ XWEŞ.

10-10-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş