GERÇEKLER HEPİMİZ İÇİN AYNIDIR

0
1057

Türkiye’yi yönetenler yüz yıldır Kürt halkına zulüm yapıyorken hiç utanmadıklarını görüyoruz. Bu zulümü yapmaktan zevk aldıklarını söyleyebiliriz. Yapmış oldukları her hareketleri bunu gösteriyor. Kürt halkına yönelik yaptıkları zulmü de kendilerine hak olarak gördüklerini söylemekten ise utanmıyorlar.

Yaptıkları zulme karşı çıkanlara da “terörist” diyorlar. Esas terörizmin kendilerinin yaptıkları zülüm olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Terörist sizsiniz terörü yapan sizin devletinizin uygulamalarıdır. Sizin zulmünüze direnenlere terörist demekte sizin ahlaksizlığınızdır.

Bu yaptığınız zulüm, sizin yanınıza kar kalmayacak. Bunu benden duyun. Diğer taraftan siz Türkiye Cumhuriyeti devletinin yöneticileri olarak Kıbrıs’ta Filistin’de Libya’da hak savunuculuğuna yönelik söylem ve çalışmalarınızla da iki yüzlülüğünüzü gösteriyorsunuz. Yani hem zulüm yapan hem zulüm yaptığınız Kürtlerin direnişlerine terörist diyen hem de Türkiye’nin dışındaki ülkelerde sözde insan hakları savunuculuğu yaptığınızı söyleyerek uygar olduğunuzu bize kabul ettiremezsiniz.

Siz barbar bir terör devletisiniz. Biz bunun hesabını soracağımız gibi bedelini de size ödeteceğiz.

Saygılarımla, Hîsen Baybas