HULUSİ AKAR PAŞA’YA

0
1206

Uygar düzeni korumakla görevli askeri kültür eğitiminden geliyorsun. Kayseri’de Cami yaptırmakla cennete gideceğine mi inanıyorsun? Senin akıl, zihin gözlerin körleşmiş mi?

İŞİD, EL KAİDE, EL NUSRA ve benzeri şiddet terör örgütlerinin birleşiminden oluşan ÖSO’nun en başta Türkiye’nin ve bölgenin barış, istikrarın temeline dinamit olduğu görmüyor musun?

Kurdistan Birleşik Devletlerinin resmileşmesi bölge ve Dünya’nın siyasi, ekonomik istikrarı, güvenli dengesi için şart olduğunu görmüyor musun? Kurd Halkı, kendi devlet çatısı altında yaşamayı sağlamadan güvenlikte olamayacaklarını gördüklerini ve Bağımsız Kurdistan Birleşik Devletlerini resmileştirmek için ölmeye hazırlandıklarını görmüyor musun?. Türkiye Devletinin, Kurd Halkına barbarca zulüm dayatmakla, Kurd Halkının kin ve nefretinden öteye kazanımı olamayacağını göremiyor musun?

Türkiye adına, Kurd Halkının hak ve hukukuna saygıyla Kurdistan topraklarından sistemli olarak çekilmeyi ilan etmek, Türkiye için tek çare olduğunu görmüyor musun?

Git, akıl fukaralığıyla cennet yolculuğunda olduğuna inanan Bay Erdoğan’a söyle, yapabileceği çok iş varken kendi eliyle, kendi ağzıyla ve Türkiye devletini tamamen yok ederek, kendisine aynı Hitler gibi bir son hazırlamaktan vazgeçsin.
Yarın çok geç olur.

08-01-2019

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin