KARŞIMIZDAKİ İNSANLARI TANIYALIM

0
630

Korkaklıkla yobazlık arası karakteristik duruş sergileyen kişiliklerin esasen, kendi menfaatleri için yapmayacakları pislik yoktur. Kibirleriyle beceriksizliklerini gizlemeye çalışırlar. Yalan, fitne ve dolandırıcılıkla kendilerini öne çıkarırlar. Bu tipler yalnızca yıkımın mimarlarıdırlar. Bunlardan iyilik ve güzellik beklenmemelidir. Cumhuriyet Türkiye’si de bu tipleri geliştirmeyi amaçlamıştır. Dolayısıyla artık Türkiye’yi yönetmek, bu kişiliklere kalmış olduğunu bilmeliyiz. Bu kişiliklerin hiçbiri de Türk, değildir. İşin komik tarafı da budur.

Kişiliksiz oldukları gibi soysuzdurlar. Nereden geldikleri ve ne oldukları belirsizdir. Bu nedenledir ki, Cumhuriyet Türkiye’sine kendilerinin belirlediği karakterin eseri olmuşlardır. Türklük adına konuşup, Türkçülük şemsiyesinin altında yaşamayı kendilerine kimlik edinmişlerdir. Türklükle hiçbir alakaları olmadığını çok iyi bilirler. Bunları bilelim

Gerçek Türkler öne çıkıp, Türkiye’yi sahiplenirlerse biz Kurdlerle kanlı bir savaşın oluşmasını engelleyebilirler. Biz bağımsız Kurdistan Birleşik Devletlerini resmileştireceğiz. Bu tartışılamaz. Herkesin bunu kabul etmesi gerekir. Bunun zorluklarının ve gereklerinin bilincindeyiz.

Biz Kurdistan işgalcilerinin hepsinin, ulusumuzun hakkını saygıyla kabul etmelerini istiyoruz. Böylesi yaklaşım işgalcilerin de yararına olur. Aksi durumda ellerinde yönetecekleri ülke kalmaz. Özellikle Türkiye’den insani değerleri koruyarak ve anlaşma yoluyla ayrılmayı tasarlıyoruz. Anlaşarak ayrılmak, tercihimiz olduğundandır. Eğer Türkiye’nin yönetimini gerçek Türkler üstlenirlerse, kanlı savaşa gerek kalmadan ayrılırız. Bizi köle gibi sonsuza kadar sömüremezler. Biz bunun kararını vermişiz. Kendileri de bunu kabul etmek durumundadırlar. Bağımsızlık savaşı, şimdi var olan düşük yoğunluklu savaş gibi olamaz. Kapsamlı savaş Türkiye’yi bitirir. Biz Kurdlerin ise kaybedecek bir şeyi yok.

Türkiye’yi yöneten çapulcuların ve onların bağımlısı haline gelmiş fırsatçı düşkün kişiliklerin bu gerçeği görmeleri gerekir. Gerçek Türkler, saygıdeğer insan İsmail Beşikçi gibi bilgili ve onurlu şahsiyetlerdir.

Herkesin bilgisine ve dikkatine sunarız.