KENDİ DEVLETİMİZİ KURDUKTAN SONRA SİZİ KUTSAL TOPRAKLARIMIZDAN DEFEDECEĞİMİZİ BİLESİNİZ

0
327

Barbar ve işgalci Türkiye terör devletinin biz Kurdlere yönelik dayatmaları sır değil ve biliniyor. Ancak Türkiye terör devleti adına yalan ve iftira kampanyaları ile sistemli olarak dayatmış oldukları soykırım uygulamasını olmamış ve yokmuş gibi gösteremezler. Sürekli olarak bu konulara değiniyoruz. İnsanlarımızın hepsi de bunu bilirler. Kendi sorumluluk alanındaki zulümleri örtbas etmek için başka taraflara dikkatli çekme sahtekârlığı konusunda uzman bir terör devleti var. Topraklarımızı işgal edip kirletmeye çalışan bu pislik sürüsü bizim gibi kendileri de doğruları biliyorlar. Bizi kandıramayacaklarını bilmelidirler. Bu yeterlidir.
Yüz yıldır kutsal topraklarımızda çirkeflikle, katliamlarla ve sistemli soykırım dayatması ile karşı karşıyayız. Türkiye terör devletinin TRT adlı televizyon programlarında Almanya, Fransa ve diğer ülkelerde sistemli olarak Türkleri asimile olmak zorunda bıraktıklarını ve bunu entegrasyonla ilgisi olmadığını utanmadan dillendiriyorlar. Avrupa’nın hiçbir ülkesinde Türkçe konuşmak yasak değildir ve Avrupa’nın hiçbir ülkesi de Türkiye terör devletine ait topraklar değildir. Kurdîstan’ı işgal eden sizin barbar devletinizdir. Kurdîstan topraklarında yaşayan Kurdlere kendi ana dillerini konuşmayı yasaklamışsınız.
Siz televizyonlarda o soytarılıkları yaparken bizim bunları takip ettiğimizi, bunları bildiğimizi ve sizin yüzünüze tükürmeyi bile gereksiz gördüğümüzü bilesiniz, diye söylüyoruz. Diğer durumlarınızı da anlatmaya gerek görmüyoruz. Çünkü hepsi biliniyor. Fakat kendi devletimizi kurduktan sonra sizi kutsal topraklarımızdan defedeceğimizi bilesiniz. Bunun için sizin yapabileceğiniz hiçbir çalışma etkili olamayacaktır. Yapacağınız hiçbir zulümden yine etkili olamayacaksınız. Bunun bilinmesi yeterlidir.