Kendilerini Türk olarak kabul edenlere soruyorum.

0
319

İçinde geçtiğimiz sancılı ve sıkıntılı süreç nedeniyle kendilerini Türk olarak kabul edenlere soruyorum.
1) Bizim herhangi bir terör örgütü Türkiye’nin sınırını, Hamas’ın İsrail sınırını aştı ve geçtiği gibi aşıp geçseydi ve Hamas’ın İsrail’de yaptıklarının aynısını Türkiye’de yapsaydı siz Türkiye’nin o örgüte ne yapmasını isterdiniz?
2) Siz kendilerini Türk olarak kabul edenlere tekrarla soruyorum. Son yüz yıldır Türkiye’nin Kurdlere yaptıklarını, Kurdler devlet olsalardı ve Türkleri öldürseydi sizlerin tepkisi ne olurdu? Sizler Kurdistan devletine neler yapardınız? Neler yapmak isterdiniz. Dürüstçe kendi kendinize sorun ve söylediklerimi değerlendiririm
3) Yine siz kendilerini Türk olarak kabul eden insanlara soruyorum. Filistinlilerin lehine yapılıyor olan protestoları organize eden Türkiye terör devletinin ikiyüzlülüğüne sizde tanık oluyorsunuz. Türkiye’nin barbarca ve hukuk dışı Rojava’ya saldırısını protesto etmek isteyen Kurd soydaşlarımızı yine barbarca engelliyorlar. Siz kendilerini Türk olarak kabul edenlere tekrarla soruyorum. Siz, biz Kurdlerin yerinde olsaydınız bunu nasıl değerlendirirdiniz?

Değerli Kurd soydaşlarıma soruyorum.
Bu demek değilmidir ki, kendi devletimizi resmileştirmeye odaklanmalıyız ve böylece ulusal kurtuluşumuzun yanı sıra ulusumuzun yeniden refah içinde yaşamasını sağlayabiliriz. Ayrıca herkes bilsin ki, gerektiğinde her Kurd bireyi birer demirci Kawa’dır ve düşmanı ezmeye de muktedirdir.
Bunun da gününü yaşıyorken göreceğiz. Öyle görünüyor ki, Türkiye terör örgütü bu süreci kısaltacaktır.