KENDİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN İNANÇLI, KARARLI OLUP ÇOK ÇALIŞMAMIZ YETERLİ

0
1166

Dünya’nın verimli olan bölgeleri sürekli olarak işgal edilmek için saldırılara hedef olmuştur.
Avrupa’nın sapık kraliyet güçlerinden bıkmış olan verimli olabilecek etkin şahsiyetler Amerika birleşik devletleri gibi dünya devletini oluşturmuşlardır. Güçlü duruma geldiklerinde ise elektrik, araba, uçak, telefon, radyo, televizyon ve benzeri birçok gereksinimleri, ihtiyaçlarıyla insanlığa hizmet etmekle kalmamış Avrupa’nın da barbar kraliyet güç maskaralarını insanlığa hizmete yönelmeye mecbur etmişler.

Faşizmi, komünizmi kontrol altında alma hareketinin merkezi de yine ABD’dir. Köleliği yasaklayan ve Yahudilere güvenli yaşayabilecekleri devleti kuran da yine ABD’dir. Avrupa’nın zenginliği, şımarık zenginliktir. Bu, geçmişte öyleydi bugün de öyledir. Avrupa’nın yönetim tabakası kibirliliğin esiridir. Bu olumsuzluklara rağmen Avrupa devletleri, kendi vatandaşlarına temel gereksinimlerini temin edebilmişlerdir.

Kurdistanımızın şanssızlığı ise barbar olmanın yanı sıra aşağılık kavimlerce işgal edilmiş olmasıdır. Kurdistan’ı işgal edenler barbarlıktan, zulümden, hırsızlıktan, fahişelikten, alkoliklikten, sahtekârlıktan başka iş yapmamışlardır. Bunları yaparken işlemiş oldukları suçlardan, günahlardan kurtulmak inancıyla ibadetlere sığınmışlar. Recep Tayyip Erdoğan’da aynı pislik zihniyetin takipçisidir.

Biz, Kürtler Kurdistanımızı işgal etmiş olan pislik barbar hırsızlardan Avrupa’nın kibirli yöneticilerinden, ABD’nin efendilerinden çok daha fazlasını en iyisini yapabilecek özel yeteneklere sahibiz. Korkmadan, ürkmeden, insanlarımızın bu üstün ayrıcalıklı özelliklerini öne çıkararak Kurdistan ülkesi ve Kürt halkının hizmetine yönlendirmeliyiz. Milyonlarca insanı yönlendirmemiz gerekmiyor. Bu, bilinç, inanç kararlılığıyla yönlendirerek motive edebileceğimiz bin kişi Kurdistan birleşik devletlerini resmileştirir ve dünyanın en gelişmiş uygar saygın devleti konumuna da getirebilir. Ben buna inanıyorum. Siz de buna inanın. Siz de benim gibi inandığınızda yüzde elli başarıyı sağlamış oluruz.

Saygılarımla, Hisên Baybas