KOPARMAK, KIRMAK, KESMEK, ASMAK ERDOĞAN’IN AHLAKI VE ANLAYIŞIDIR

0
731

Erdoğan’ın; ‘‘dinimize hakaret edenlerin, dilini koparırız’’ demesi, onun karakterine uygundur. Uygar değerlere karşı hakaret ve saygısızlıktır ama Erdoğan efendinin karakterine uygundur. Çünkü koparmak, kırmak, kesmek, asmak Erdoğan’ın ahlakı ve anlayışıdır. Erdoğan bir halkın ve ülkenin Cumhurbaşkanı olduğunu unutuyor. Hala maalesef, sokak serserisi gibi konuşuyor ve davranıyor.

Sen neyi koparıyorsun?  Kendini bilmez ahlaksız ve utanmaz herif.

Sen cellat mısın?

Sen yedinci asırda mı yaşıyorsun?

İnsanların dilini koparmaktan bahsetmek, kendi karakterinin dışa yansımasıyla birlikte kişiliğinin görünmesidir. Halkın bunu görmesi lazım.

Bir gazeteci;  ‘‘Öküz saraya girerse kral olmaz ama saraya ahır olur’’ şeklinde konuşmasından dolayı tutuklanmış. Bu gazeteci öküze hakaret etmiş. Ama bir anlamda atasözünü dile getirmiş. Öküz Erdoğan’dan çok daha fazla yararlı Xweda’nın yarattığıdır. Erdoğan, bir öküz kadar insanlığa ve ülkeye yararlı hizmetler yapamıyor. Öküzle çift sürersin, inekle çiftleştirip hayvanların çoğalmasını sağlarsın. Erdoğan, öküze kurban olsun.

Erdoğan’ın girdiği yer ahıra benzememiş. Zulüm hane ve işkence haneye dönüşmüş. Ahırda en azından insanlar yaşıyor ve insanlara hizmet ediyor. Kendisi işkence hane de yaşıyor. Bu ahlaksız adam Türkiye’de kendini Türk olarak kabul eden insanların en aşağılık kara yüzü olarak kirli bir sayfayla tarihe geçecek.

Kurd halkının başına en ağır zulümleri yapan yaratıklardan daha fazla kirli bir işkenceci olarak her Kurd ’ün belleğinde kalacak. Maalesef hepimizi kandırdı. Başımıza cumhurbaşkanı oldu. Bu gazeteci vatandaşın söylediğini söylemek lazım.

Sezen hanıma atıfta bulunarak, dilini keseriz demekle bu şerefsizin bu kadar ileri gittiğini görmemiz lazım.

Recep Tayyip Erdoğan, sende yürek varsa, sende adamlık varsa devletin maskesini yüzünden çıkar. Devletin üniformasını sırtından çıkar. Bir köpeğin dilini kesebilecek kadar yüreğe sahip misin?

Bir kadına karşı böyle atıfta bulunabiliyorsan, sen artık daha fazla aşağılık olamazsın.

Bir gazeteci bir atasözünü paylaştı diye, hapse atacak kadar çirkefleşmişsen, demek ki insanlığın dışına çıkmışsın. Yedinci asırda yaşıyorsun. Bugün kü dünya ortamında insanları yönetmeye ehliyetli değilsin. İnsanlığın senden kurtulması için defol git. Kendilerini Türk olarak kabul eden insanlar bile özgürce yaşayabilecek ortamı oluşturabilsinler. Kurd halkı da ölmek ve başkalarını öldürmek zorunda kalmasın.