KURD DÜŞMANI ERDOĞAN FAŞİSTİ VE AYNI ZİHNİYETİ TAŞIYANLARA

0
1024

Erdoğan Türkiye’sinin Kurdîstan Rojava’sı için planı, Kurd’lüğü yok etmenin sinsi ve barbar adımlardan biridir.
Aynı Kurdîstan cennet köşesi olan Efrin’de yaptıkları gibi.
Şimdi Efrin’de İŞİD, El Kaide ve benzeri terör örgütlerinin katilleri, Erdoğan Türkiye’sinin eliyle Özgür Suriye Ordusu maskesi altında eğitilip organize edilerek yerleştirilmişlerdir.

Şimdi Efrin’de Özgür Suriye Ordusu denen toplama İslamist terörist katillerin kanlı bayrağı ve Erdoğan denen Kurd düşmanı İslamist terörist katile bağlı Türkiye ordusunun bayrağını taşıyanların zulmü, Kurdleri hem de
Müslüman Kurdleri terörize ederek mal ve mülklerine zorla el koyarak sürgüne zorluyorlar.
Direnen Kurdleri de katlediyorlar. Katledemediklerini “terörist” olarak ilan ediyorlar. Esasen, Kurd Halkına zulüm edenler teröristler.
Erdoğan Türkiye’sinin aşırı İslamist teröristlerden oluşturduğu ÖSD ile yan yana Türkiye’nin Ay Yıldızlı bayrağının gölgesinde Efrin’de Kurdlere zulmedenler terörist oğlu, terörist kızı, terörist soylu teröristtirler.

Kurd Halkı, bu zulmün hesabını mutlaka soracaktır. Bugün değilse yarın, soylu Halkımızın kahraman temsilcileri, işgalcilerin Kurdîstan Halkına yönelik barbarca zulümlerinin hesabını soracak, bedelini ödeteceklerdir. Buna her Kurd, kendi adı gibi inanmalıdır. İşgalcilerin ne düşünüp neye inandıkları, onların sorunudur. Onların canı cehenneme.
Erdoğan Türkiye’sinin, Rojava’da, Rojava sınırları içerisinde yapmak istediği, Efrin’de yaptıklarının aynısıdır.

Rojava’da, Kurdler gibi orada yaşayan Türkmen, Hristiyan ve Arapları da İŞİD, El Kaide, ve benzeri azılı terör gruplarından kahramanca-gerçek kahraman-koruyan Kurdîstan savaşçılarını etkisizleştirip, kendisinin yetiştirdiği, kendisi gibi aşırı İslamist teröristleri yerleştirmek istiyor. Yani, hedefi, Kurdîstan topraklarından Kurdleri başka yerlere sürgün edip, Kurdlerin binlerce yıllık topraklarına kendisi gibi faşist teröristleri yerleştirecek. Erdoğan, faşist bir Kurd düşmanıdır. Biz Kurdler kendimizi kandırmayalım. Erdoğan, faşist ve Kurd düşmanı bir zihniyetin ürünüdür.

Güney Kurdîstan’da Saddam barbarı, Rojava’da Esad barbarı, Doğu Kurdîstan’da İran şahı, Molla rejimi faşizminin yaptıkları gibi. Saddam, Kurdîstan bölgesine Arapları yerleştirdi. Esed aynı uygulamayı yaptı. İran şahı ve molla rejimi, Doğu Kurdîstan’da aynı uygulamayı yaptılar. Kurdleri, kendi topraklarından zorla uzaklaştırıp, Kurdlerin topraklarına acemleri yerleştirdiler.

Kuzey Kurdîstan’da, Mustafa Kemal Türkiye’si de Kurdleri zorla ve barbarca yöntemlerle kendi topraklarından uzaklaştırıp, Kurdlerin binlerce yıllık topraklarına “Macir” dedikleri kendilerine bağlı zavallıları yerleştirdiler. Kurdîstan’da oluşan muhacir ve Türk köyleri böylesi barbar uygulamanın sonucu oluşturulmuş.

Şimdi de, Erdoğan denen faşist Kurd düşmanı, aynı barbarca uygulamayı, Kurdîstan topraklarının tamamında yapmaya çalışıyor.
Her Kurd bireyi, Erdoğan faşistinin bu adımına karşı direnmek hakkına sahiptir.
Rojava’da istikrar ortamı var. Sana niye batıyor? Sen niye Rojava’da yaşayan Kurdlere saldırıyorsun? Rojava’da İŞİD yok. Efrin’de de İŞİD yoktu. İŞİD ve benzeri terör örgütlerini sen organize ettin.
İŞİD ve benzeri terör sürüsüyle senin ideolojik bağın var. Aynı zihniyetin kirli ürünlerisiniz. Sen, faşist ve Kurd düşmanı olduğun gibi geri zekalı olduğun da görülüyor. Kurd düşmanlığı ve Kurdîstan’a barbarca saldırıların, senin ve taşıdığın zihniyetin sonunu getirecek. Bunu, Erdoğan ve aynı zihniyette olan terörist Kurd düşmanlarının hepsine söylüyorum.

Kurdîstan Birleşik Devletleri projesine sarılmamız, sizlerin kuduz köpekler gibi, tüm işgalciler olarak, Güney Kurdîstan referandum sonucundan paniğe kapılıp Kurdîstan’ın Kerkuk şehrine saldırmanızın sonucuyla başladı. Rojava’ya yönelik faşist emelleriniz, Kurdlerin değil, senin be zihniyetinin sonunu getirecek. Bunu, Kurdîstan Birleşik Devletleri Hükümet kurucusu olarak söylediğimi de hatırlatırım. Her bijî.

28-09-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş