KURD U KURDİSTAN DAVASINI BAĞIMSIZLIKLA TAÇLANDIRMAYA KARARLI ÇALIŞMALAR YÜRÜTEN NETEW TV ÇALIŞANLARININ VE ZEYNEP HANIM’IN KURD U KURDİSTAN DAVASININ DÜŞMANLARINA HEDEF OLMALARI GAYET DOĞALDIR. ELBETTE Kİ BİZİM CEVABIMIZ DA OLACAKTIR

0
1016

Saygıdeğer takipçilerimizin hatırlayacakları gibi kısa süre önce Netew tv ile bir söyleşimiz paylaşılmıştı. Zeynep hanımla yaptığımız söyleşiyi sizlerle de paylaşmıştık. Söyleşinin paylaşımından sonra Zeynep hanımın şahsına ve Netew tv’nin çalışanlarına yönelik teşekkür yazımızı da sizlerle paylaştık.
Teşekkür etmiştik çünkü bilinçli olarak Kurdistan bağımsızlığına inanıyor olmanın ötesinde bu amaca hizmet ediyor olan soydaşlarımızın hepsi bizimle aynı cephenin tarafıdırlar. Kürtçü olan her kürt benim canım kadar kıymetlidir ve akrabamdır. Kürtçülüğe bağlı olup Kurdistan Birleşik Devletleri projesine destek veriyor olan her kürt şahsiyet ise benim için benim canımdan çok daha fazla değerlidir. Zeynep Hanım ve çalışma arkadaşlarının hepsi emekleriyle geçinen onurlu kürtçü insanlardırlar. Çalışarak emekleriyle geçimlerini sağlıyorlar, arta kalan zamanlarında da Kurd u Kurdistan davasına hizmet ediyorlar, Kurdistan bağımsızlığı için çalışıyorlar. Bizim, Kurdistan Birleşik devletleri projesinin hükümet çalışmalarına da tavizsiz ve Bila menfaat destek veriyorlar. Şahsımla olan röportaj-söyleşiyi canlı olarak ve eksiksiz yayınlamaları da bu desteklerinin pratik uygulamasıdır.

Değer verdiğim kürtçü bir yakınımın aracılığıyla tanışıp birlikte çalışmaya başladığımız Zeyno xaltî benim için çok değerlidir. Kürtlüğü, kürtçülüğü kendileri için geçim tezgahı olarak kullanıyor olan bazı leş kargaları kişiliklere, korkaklara, yobazlara bir bakın. Kürtlüğün parazitleri olduğunu görürsünüz. Her kürtçü şahsiyet öylesi kişiliklerin şeceresini zaten bilir. Bir de kürt siyasetinin arenasını kendi ucuz egosunu tatmin etmek için kullananlar var. Dedikodu yazarlığı yapan sözde entel özde beradayî olanlar var. Zeyno xaltî öylesi kişiliklerin milyonlarcasıyla kıyaslanamayacak düzeyde onurlu bir kürt şahsiyet olup kurd u kurdistan davasının bilinçli ve kararlı çalışanıdır.

Zeynep ile söyleşimiz yayınlanmasından sonra bazı leş kargası soysuzlar sürüsü kurd u kurdistan davasının düşmanlarının uşaklığı hizmetkarlığı için Zeynep hanım ve Netew tv çalışanlarına yönelik alçakça saldırılara başlamışlar. Bazı çürümüş zihniyetin kölelerinin Zeynep Hanım ve Netew tv çalışanlarına yönelik çirkin yazılı gönderileri ve sahte sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlar o kişilerin kahpe dölleri olduklarının ispatı, kanıtıdır. Ha Zeynep Hanım ve çalışma arkadaşlarına saldırmışsınız ha benim şahsıma saldırmışsınız, öncelikle bunu çok iyi bilin. Size cevap ta o çerçevede olacağını o kirli zihniyetinize yerleştirin. Bu çirkin saldırıları yapıyor olan it sürüsüyle ilgili araştırma çalışmalarımız tamamlanmak üzeredir. Elimizde bazı telefon numaraları, bazı sosyal medya hesapları, bazı mongol kişiliklerin isimleri ve bazı adresler mevcuttur. Bütün bu bilgileri özel bir güvenlik şirketine yönlendirdim. O soysuzların aleyhlerinde yasal işlem çalışmalarını başlatmaları için uzman avukatlarıma talimat ta verdim. Ayrıca o pislik kişilikleri teşhis etmek için de hazırlıklar yapıyoruz. O it sürüsü ve sülaleleri, annelerinin karnında bile kendilerine güvenli yer bulamayacaklar.

Bizler, Kurdistan birleşik devletlerini resmileştirmek için hükümet kurduk. Kurdistan’da barbar işgalcileri ve onların itlerini çok iyi tanıyoruz. Hepsiyle baş etmeye hazırız. Bağımsız birleşik devletlerini resmileştirmeye kararlı ve hazırlıklı olduğumuz gibi. Hepimizin çok iyi bilmesi gereken bir husus, Kurdistan’ı işgal eden barbarlar sürekli olarak etkin kürt şahsiyetlerini ve siyasi hareketlerini birbirleriyle uğraştırmayı organize ederler. Bilinçli olarak kürtleri ucuz dedikodularla uğraştırmaya yönlendirirler, bizler kürt düşmanlarını bu çirkin oyunlarını da çok iyi görmeli ve bu çirkeflikleri boşa çıkarmayı da görev olarak kabul etmeliyiz.

Xalti Zeyno ve çalışma arkadaşlarının çalışmaları Kurdistanidir. Her kürtçü bireyin bunu çok iyi duymasını istiyorum. Şahsen Netew tv’nin çalışanlarının hepsiyle gurur duyuyorum ve kendilerine diyorum ki hepinizi tek tek kucaklıyor ve kürtçü yeminle selamlıyorum. Sizlere yönelik havlayan uluyan itlere aldırmayın çünkü sizler Kurd u Kurdistan davasının kervanısınız. Kararlılıkla yürümeye devam edin. İt sürüsünden de ulumaktan başka bir şey beklemeyin. Bizim hedefimiz Kurdistan bağımsızlığıdır. Yolumuza çıkanlar olacaktır elbette ki onların hepsini bertaraf edeceğiz. Kurd u Kurdistan her biji.