Kurdî Değerlerin Avrupa’da Kirletilmesine Karşı Mücadele

0
150

Değerli soydaşlarımız ve ulusumuzun mensupları, sizlerle tekrar önemli bir konuyu paylaşıyoruz. Bu konuyla alakalı diğer yazılarımıza da göz atmanız için linkleri aşağıda bulabilirsiniz:

 

– [Asil Soydaşlarımızın ve Ulusumuzun Dikkatine](https://hsbaybasin.com/asil-soydaslarimizin-ve-de-ulusumuzun-dikkatine/)

– [Kurd Ulusunun Cengaverlerinin ve Kahramanlarının Kanıyla Oluşan Kazanımların Kirletilmesine ve Eritilmesine İzin Vermeyeceğiz](https://hsbaybasin.com/kurd-ulusunun-cengaverlerinin-ve-kahramanlarinin-kaniyla-olusan-kazanimlarin-kirletilmesine-de-eritilmesine-de-izin-vermeyecegiz/)

– [PKK Avrupa Yönetiminde Kirli Oyunlar ve Adaletsizlikler Üzerine Açık Mektup](https://hsbaybasin.com/pkk-avrupa-yonetiminde-ki-kirli-oyunlar-ve-adaletsizlikler-uzerine-acik-mektup/)

– [Devletsizlik](https://hsbaybasin.com/devletsizlik/)

 

Güncellediğimiz yazıya ve başlıklarını belirttiğimiz diğer yazılara da lütfen bir göz atın. Şimdi bu yazıyı yeniden güncellememizin sebebini izah ediyoruz: Bu demektir ki siz bu suçları işlemeye devam edeceksiniz. Aynı şekilde anlaşılıyor ki siz suç işlemiş olan kişilikleri korumaya devam edeceksiniz. Eğer bu hareket adına bu tutumunuzu sürdürecekseniz, demektir ki Kurd û Kurdîstan davasının düşmanlarıyla aynı taraftasınız.

 

Bu hareketin Avrupa yapılanmasının Kurd düşmanlarının hizmetine tezgâh haline geldiğini görüyoruz. Eğer bu yaptığınızın böyle gitmesine seyirci kalacağımızı ve izin vereceğimizi sanıyorsanız yanıldığınızı size hatırlatırım. Kirli oyunlarla, çirkin ve yalan iftiralarla işlediğiniz suçları örtbas edemeyeceğinizi kendiniz bilmek zorundasınız.

 

Birilerinin bilinçli olarak düşmanın eli olarak bu hareketin Avrupa yapılanması içinde kirli oyunlar oynadığını, bu elin istendiği zaman bizim değerlerimize tetik çektiğini, istedikleri zaman bütün derneklerin gücünü kullanarak insanlarımızın işyerlerini ellerinden aldıklarını, insanlarımızı Kurdlükten uzaklaştırmak için her türlü ciddiyetsizliği yaptıklarını, iftiralarla yalanlarla insanlarımızı suçlu duruma düşürmeye çalıştıklarını görüyor ve biliyorsunuz. Biz diyoruz ki bunları düzeltin. Bu halkın kanıyla yoğrulmuş bu değerlerin kirlenmesine birileri seyirci kalabilir. Birileri bunu alkışlayabilir. Birileri bu hareket zarar görecek, bitecek diye sevinebilir ama biz bu hareketin esas asil görevine dönmesini istiyoruz. Bunun için de ne gerekiyorsa yapacağız.

 

Bizim değerlerimizi, bizim cengâverlerimizin kanıyla oluşmuş olan oluşumları değer olarak görüyoruz. Yıpranmasına, özellikle de yok olmasına seyirci kalmayacağımızı iyice anlayın. Gördüğünüzü kabul etmek istemiyorsunuz. Hayali çirkinlikler ve iftiralar ortada dolaştırıyorsunuz ve siz Kurd ulusunun düşmanı olan eller olarak seyirci kalınacağını düşünüyorsanız demek ki sizin kafanızın içinde kuş kadar bile beyin yok. Birilerinin nedeni ne olursa olsun size seyirci kalabilirler. Biz ise sizi kendi lanetli bataklığınıza gömeceğiz. Bunu böylece bilin.