KURDİSTAN BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ RESMİLEŞTİRMEK, KURD HALKININ NAMUS BORCUDUR

0
941

Türkiye devletini yönetenler, “Kurd Halkının devlete ihtiyaçları yoktur çünkü onların devleti, Türkiye devletidir” dediklerinde, cahil oldukları kadar ahlaksız insanlar olup, barbar yaşamdan vazgeçmeyeceklerini ilan ediyorlar. Ayrıca Kurd Halkını çok çirkin bir şekilde aşağıladıklarını da çok iyi biliyorlar.

Kurd’ün topraklarını zorla işgal edip milli servetini gasp etmek, direniş güçlerini barbarca ve kalleşçe katletmek, bilinçli ve onurlu bireylerini kirletmek, etkin olanlarını etkisizleştirmek, dilini, kültürünü daha da ötesi varlığını yok edebilmek amacıyla sistemli soykırım uygulamak, barbar Türkiye devletinin zavallı ve korkak yöneticilerinin çok iyi bildikleri ve yapmaktan sadistçe zevk aldıklarını, Kurd Halkını utanmazca aşağılamalarının da Kurd kahramanlarını tahrik edip bilediğini, devletinizle birlikte tüm pisliklerinizi Kutsal Kurdistan topraklarından temizleyip Mersin’den Akdeniz’e dökeceğimizi de bilmelerini, buna hazırlanmalarını da, bizden, Kurdçülük adına duyup bilmeleri için yazıyoruz.

Kurd Halkı, sizler gibi kalleş değildir. Dolayısıyla yapacaklarımızı peşinen ilan ediyoruz. Kurdistan topraklarını daha fazla varlığınızla kirletmenize izin vermiyoruz. Kutsal topraklarımızdan defolup gidin. Gitmezseniz, bizler, devletinizle birlikte sizleri denize dökeceğiz. Belki orada temizlenirsiniz. Bu da Kurd Halkının size son iyiliği olsun.

Üç beş zihniyeti kirli fırsatçıyı kendinize malzeme yaparak Kurd Halkını kontrol edip kandıramazsınız.
Diğer üç beş yalakayı kendinize borazan yaparak Kurd Halkını susturamazsınız artık.
Leş kargası sürüsünü, Kurd Halkından zorla gasp etmiş olduğunuz servetin milyonda biri ile kendinize bağlayıp “Türkiye Kurd’lerin devletidir” diyerek, ucuz maskaralıklarınızla Kurd Halkının, Kurdistan Birleşik Devletleri’nin resmileşmesini sağlamalarını engelleyemezsiniz.
Aynı şekilde, çürümüş sözde siyasi üç beş hareketi koordine ederek, Kurd Halkı için Kurdçü siyasi hareket tarafından Kurdistan ulusal Bayrağını dalgalandırılmasını engelleyemediniz.

Kurdistan asilzadeleri, Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümet ilanını gözünüzün içine baka baka gerçekleştirdiler. Fitneciliğiniz, yobazlıklarınız ve tüm barbarlıklarınız işe yaramadı çünkü.
Unutmayın: Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti 24-Temmuz-2018 tarihinde İsviçre Lozan şehri LE CHÂTEAU d’OUCHY binasının, Türkiye’nin kuruluşunun ilan edildiği aynı oda da ilan edildi. Bu ilan, Kurdistan Birleşik Devletleri’nin resmileşmesinin ilk adımıdır. Diğer adımların atılması ve hedefe ulaşılması, Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti’nin görevidir. Kurd Halkının, Kurdistanı cevabı budur.

Bundan sonra Kurdistani siyasi Hareketler, Kurdçü temelde hareket etmek zorundadırlar. Siyasi tüzük, program, proje ve tüm çalışmalar Kurd Halkının beklentilerine cevap olacak çerçevede hazırlanmalıdır.
Kurdistan’ın kutsal topraklarını barbarca işgal etmiş olan faşist ve yapay devletlerin, yani Türkiye, İran, Irak ve Suriye’nin direktiflerine, kanunlarına, kurallarına uygun olması gerektiği tutumuyla Kurd siyasi yapılanmaları, model olma özelliğini yitirmiştir.

Her Kurd siyasi Hareketi, Kurdistan Birleşik Devletleri’nin resmileşmesine hizmet çerçevesinde faaliyet yürütmek için kendilerini yeniden düzenlemelidirler. Yeniden yapılanmak, Kurdçü siyasi anlayışı benimsemek, Kurd u Kurdistan davasına hizmet olur.
Kurdistan, Kurd Halkının baba vatanıdır. İşgal güçlerine bu kutsal topraklarda yer yoktur.

Yeniden hazırlanmış olan Birleşik Kurdistan haritasını uskgov.com web sitesinde görebilirsiniz.
Ayrıca, yekitiyadewletenkurdistangov.com diye yazılırsa aynı site görüntüsüyle karşılaşılır. Uskgov.com daha kısa olduğundan tercih edilmesinde yarar var.
Zaten site açıldığında YEKÎTÎYA DEWLETÊN KURDÎSTAN yazısı ile karşılaşılır.
Hükümet sitesinin düzenlenmesi çalışmaları daha bitmedi. Site çalışmalarının tamamlanmasıyla, çalışmaların paylaşımı artacak.
Sabırlı kararlılıkla çok daha fazla çalışarak hedefimize ulaşacağız.

17-09-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin