KURDİSTAN’DA FİTNE FESAT, TÜRKLÜK FAŞİZMİNİN BARBAR EŞKİYALIĞIDIR. DEFOLUN VATANIMIZDAN

0
927

Türkiye’yi yöneten geri zekalı barbarlara sormak gerekiyor… Allah’tan belanızı arıyor-istiyorsunuz, bunu görüyoruz. Siz, Kurd Halkından ne istiyorsunuz?
Gücünüz yetiyor diye Kurd Halkına zulüm etmeyi kendinize hak olarak mı görüyorsunuz?
Kurd Halkına yönelik uyguladığınız zulmün, Dünya’nın sonuna kadar yanınıza kâr kalacağına mı inanıyorsunuz?

Faşist Türkiye devletinin barbar yöneticilerine mesajımız net ve açıktır. Kurdistan’da oluşturduğunuz tahribat ile Türklük faşizmine mezar kazmış oldunuz. Zulüm uygulamanız ile akıtmış olduğunuz Kurd kanında boğulmaktan kurtulamayacaksınız. Bunu o kundır kafanıza iyice kazıyarak yazın ki torunlarınız da çok iyi ve doğru okusun.

Soysuz leş kargaları, “Fırat’ın batısı, doğusu, Suriye ve Irak sınır boyunda terör koridoruna izin vermeyeceğiz ” dediğinizde, siz, kendinizi Allah mı sanıyorsunuz? O sınırları, Kurd Halkının servetini çalmak için çizdiler ve bekçiliğini de sizin hırsız ecdadınıza verdiler. Bekçiliğini size verdiler, tapusunu değil. Ecdadınız gibi sizler de eşkıyasınız.
Kurd Halkı, soylu tarihi değerlere sahip asil bir Halk’tır. Sizin hırsız ecdadınıza vermiş olan bekçilik süresi bitti. Bitti, bitti anladınız mı?
Fırat’ın doğusu, batısı, sınırın kuzeyi, güneyi hepsi Kurdistan’ın kutsal topraklarıdır ve Kurd Halkı aittir. İstediğiniz kadar havlayın.

Kurdistan özgürlük mücadelesi, Bağımsız Devlet kuruluşunu sağlamak aşamasına geldi. Hırsız ecdadınız gibi eşkıyalığınızla kutsal topraklarımızda hükümdar olamayacaksınız.
Tek bana kalsa, Kurdistan topraklarında Türklük faşizm eşkıyalığının egemenliği-hükümdarlığı kabullenmeyecektir.
Kendiniz gibi eşkıya olarak yetiştirmiş olduğunuz İŞİD, EL NUSRA, ÖSO ve benzeri çapulcular da sizi kurtaramayacaktır.

Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti
bu inanç kararıyla kuruldu. Kurd Halkını özgürce Bağımsız Kurdistan’da yaşamaya taşıyacak ilk adımdır. Bu adım, Türklük faşizminin barbarlığını, eşkıyalığını kutsal Kurdistan topraklarından temizleyecek yürüyüşün ilk adımıdır. Bu karar bu ilk adım her şerefli Kurdistan’lının yüreğine, zihnine ulaşmıştır.

15-11-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin