KURDİSTAN’IN KAHRAMAN SAVAŞÇILARI, SOYLU SAHİPLERİNE…

0
1464

Afrin Kurdistan’dır. Barbar kuduz köpeklerine verilmeyecektir.
Faşist Türkiye Devleti’nin kuduz köpeklerine dönüşmüş yöneticilerinin ağızlarından barbarlık salyası akıyor. Afrin’de oluşturdukları barbarca tahribatı marifet sanıyorlar.
Savunmasız çocukları katletmekle övünüyorlar.
Savunmasız fakir sivil Müslüman Kürd köylüsünün evlerini başlarına yıkıp, onları katletmeyi “kahramanlık?!” yapmışlar gibi gösteriyorlar.

Dünya’nın en ağır silahlarıyla, tank, top, jet ve füzelerle bir kahraman Kürd savaşçı kadına karşılık on bin leş kargası işid, el nursa, el kaide gibi sapık kuduz köpeklerini ÖSO adı altında viraneye dönüştürmüş. Afrin’in bir köşesine taşıyıp gösteri yaparak Afrin’i kontrol edemeyeceksiniz.

Evlerini viraneye dönüştürdüğünüz Afrin Kürd’lerinin kıymetli eşya ve mallarını talan ederek, onları baskıyla göç etmeye zorlayarak, Newroz destanının Kürd kahramanı KAWA’nın heykelini yıkarak Afrin ve Kurdistan’ın Kutsal topraklarında kirli emellerinizle egemenlik kuramayacaksınız. Bunu o kirli zihninize kazıyın.

Kurdistan halkının kahraman savaşçıları ve soylu değerlerinin bilincinde olan asil şahsiyetleri, kendi eksikliklerini ve yetersizliklerini gidererek, el birliği ve güç birliğiyle koordineli hareket ederek siz, sizin faşist barbarlığınızı Afrin’imizden ve Kurdistan’ımızdan temizleyeceklerdir.
Kurdistan’da kirli zihniyet, kanlı katil, leş kargası soyguncu, barbar kuduz köpeklerinden ibaret olan tehlike Türk ve Türk’lüktür.
Birleşik Kurdistan Devletleri Hükümetini kurarak suratınıza tükürük gibi suratınıza ilk tokadımızı bekleyin.

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin