SATILMIŞ NUMAN VE ONUN TERÖR DEVLETİ

0
992
 1. Numan Kurtulmuş adıyla konuşma yapan esasen ‘‘Satılmış’’ olarak hitap edilmesi gereken şahsa söylenmiş olan; Türkiye devletinin Kurd düşmanlığı üzerine kurulduğu bir gerçektir. İngilizler ve Fransızlar Kurdlerin devletleşmemesi için Mustafa Kemal’in Kuvayımilliyesi’ne böyle bir görev verdiler. Çünkü Kurdler Fransız ve İngilizlerle anlaşarak Osmanlı’ya karşı savaşmayı kabul etmediler. Kurdistan’ın bağımsızlığını kaybetmesinin tek nedeni var, o da budur. Kurdler o zaman “Biz, Türk kardeşlerimizle birlikte kalmak istiyoruz ve onlara düşman olmak istemiyoruz.” diyerek tarihi bir hata yaptılar. Çünkü kendilerini Türk olarak tanıtanların ne oldukları belli değil. Şimdiye kadar Türkiye’nin sınırları dışında Kurd avcılığı yapan başka bir Kurd düşmanı terör devleti yoktur, Türkiye ilktir.
  Bunu bu adama dün mecliste söyleyen arkadaş doğru söylemiş ama detaylandırmamış. Biz onun için detaylandırmak istedik.
  Suriye’nin, Irak’ın ve İran’ın sınırları içinde kurtuluş mücadelesi veriyor olan kahraman soydaşlarımıza karşı düşmanca saldırılarla yaptığınızın adı düşmanlıktan başka nedir?
  Bu düşmanlıktır. Kurd düşmanlığıdır, evet.
  Ak parti ve yöneticileri şimdiye kadar eşi benzeri görülmemiş ahlaksızlıklar yapan Kurd düşmanı bir oluşumdur. Elbette biz Kurdlerin de onlara cevabı onların yaptıklarına uygun olmalıdır.
  Ne ekmişlerse, onu biçmeleri lazım.
  Kin ekmişler, kan ekmişler ve onu biçmeleri lazım.
  Mecliste bunu senin yüzüne söylemişler. Lütfedip sana güzellik yapmışlar. Suratına tükürerek söylemiş olmaları gerekirdi. Onların yerine ben yapıyorum. Satılmış Numan Kurtulmuş, senin yüzüne tükürerek gerçekleri söylüyorum. Sen ve içinde bulunduğun terör yapısı şimdiye kadar eşi benzeri görülmemiş bir Kurd düşmanı terör organizasyonudur.