SENİN SOYUN HIRSIZ SOYUDUR, SENİN ECDATLARINDA HIRSIZDIR, KALLEŞTİR VE KAHPEDİR. SEN ONLARDAN FARKLI OLMAYACAKSIN. BUNU ÇOK İYİ BİLİYORSUN

0
505

İstanbul sokaklarında olduğu gibi büyük şehirlerin başka sokaklarında da, Kurd müzisyenler kendi aralarında şarkı söyleyip, eğleniyorlar. Yollarda da bu tür olaylar oluyor ve Türkçe şarkı söyleyip eğlenenler de oluyor. Bu yeni bir olay değildir. Ancak yeni olan Erdoğan’ın köpekleri bu müzisyenleri darp edip, ellerindeki müzik aletlerini el koyup, onları sıkıştırıp ters kelepçeyle yere yatırarak, mehter marşı ve benzeri marşları zorla dinleterek onları aşağılama davranışları yenidir. Erdoğan barbarizmi yeni başlamış bir olaydır. Erdoğan denen haddini bilmez kişilik, bütün Kurd ulusuna yaptıklarının bedelini ödeyecektir. Kendisi bunu çok iyi biliyor. Ancak benim burada sözüm bu şerefsize oy veren Kurdlerdir. Bunu siz gidin ve araştırın. Tatmin olmadıysanız, detaylarını öğrenin. Ondan sonra bu adama vereceğiniz oyun ahlaki muhasebesini yapın. Bay Erdoğan, diğer taraftan çok iyi bilsin ki, Kurdistan’ın cengâverleri ve kahramanları her zaman vardır. Bugün de vardırlar ve yarın da var olacaklardır.

Kurdistan cengâverlerinin yeni kararı, kendi devletlerini kendileri yönetip kendi halklarına kendi devlet çatısı altında güven ve refah ortamını oluşturmaktır. Erdoğan, sen ve senin itlerin buna engel olamayacak. Senin soyun hırsız soyudur. Senin ecdatlarında hırsızdır, kalleştir ve kahpedir. Sen onlardan farklı olmayacaksın. Bunu çok iyi biliyorsun.

Biz sana aldandık diye, bizim yüreğimiz yanıyor. O da bizim kusurumuzdur. Biz senin verdiğin vaatlere kanıp, sana oy vermenin ötesinde maddi manevi destek verdik. Seni adam saydık ve başımıza reis ettik. Meğerse köpeklerin başına köpek başı bile olamazmışsın. Senin terör devletinin başına geçecek olan kişi, biz Kurdlere layık oldukları saygıyı göstereceklerini beklemiyoruz. Kurdistan topraklarında ve Anadolu’da siz devlet olmuşsanız, biz Kurdler bunu istemişiz diye olmuş. Biz Kurdler, bunu kabul etmişiz diye olmuşsunuz.

Bundan sonra canınız, cehenneme. Eğer cehennemde size eğer düşerse o da sizin şansınız olur.