SİZ ASİL KURD BİREYLERİNİN KAPISINDA KÖPEK BİLE OLAMAZSINIZ

0
916

Türkiye’de kendine ulusalcı diyen ulussuzlar, Kürtçe dil eğitiminin yasal güvence altına alınmasını istemeyenler bir ulusun temsilcisi olamazlar. Ulus hiç olamazlar.

Kurdistan toprakları üzerinde Kürt ulusunun welatı üzerinde barbarca, hileyle ve yobazlıkla egemenlik kurmuş olan ne olduğu belirsiz sürünün Kürtlere dillerinin konuşulmasını ve eğitim yoluyla dillerini geliştirmelerini yasaklama düşüncesi insanlara ait olamaz. Hayvanlara da ait olamaz. Ancak ruhsal sağlık sorunu olan sapıklara mahsus olur.

Cumhuriyetçiyiz, ulusalcıyız veya devletçiyiz diyerek, siz kimi kandırıyorsunuz? Ben size söylüyorum. Siz sokak köpekleri bile olamazsınız. Kurdistan Birleşik Devletleri resmileşecek. Hiçbir güç de buna engel olamayacaktır. Bizleri Kurdistan Birleşik Devletlerini resmileştirmeyi iten sizin kahpeliklerinizdir. Sizin kahpeliklerinizdir. Tekrarlayayım size de bunu böylece bilin. Bunun önüne de geçemeyeceksiniz.

Siz kim oluyorsunuz da soylu Kurd ulusuna kendi dilini konuşamazsınız, diliniz yasaktır diyorsunuz. Tarihi biliyorsanız, bir bakın. Kurd ulusunun nereden başlayıp, bugüne geldiğini bir gözden geçirin. Siz kimsiniz? Nereden geldiniz? Türk’üz diyenlerin yüzden sekseni Türk bile değil. Leş kargası bozuntuları, siz kendi menfaatiniz için ya da korkaklıklarınızın esiri olmamak için Kurd halkına saldırıyorsunuz. Siz asil Kurd bireylerinin kapısında köpek bile olamazsınız. Çünkü köpekler bile sizden çok daha fazla değerlidirler.