SUSAN SİZİN GİBİ NAMUSSUZ OLSUN

0
44

Biz biliyoruz ki Bay Erdoğan ve çetesi Kurdlerin Güney Kurdîstan ve özellikle de Rojava’da kazanımlarını etkisizleştirmek için diplomasi mekiği dokuyor. Kurdlerin kendi bölgelerinde egemen olmaları Kurd soydaşlarımızı korumaları görevleridir ve bizim bu beklentimiz kendilerinden ayrıca ricamızdır. Bay Erdoğan ve çetesi çok iyi bilmelisiniz ki, hem Güney Kurdîstan’da hem de Rojava’da yapacağınız her çirkefliğin karşılığı olacaktır. Bizlerin sabrını taşırıyorsunuz. Bizim yapabileceklerimizin hesabını siz kendiniz yapın. Türkiye’de sizin egemenliğinizde olan olayların kendi istediğiniz gibi müdahale hakkınız var ise de savaş kurallarına ve Kurdlerin de Kurdlükten kaynaklanan hak ve hukukuna saygılı olmak zorundasınız. Şimdiye kadar Kurdlerin hak ve hukukunu güvence altına almamışsanız bu sizin çirkefliğinizdir. Devletleşemediğinizin kanıtıdır. Ancak Güney Kurdîstan’da kanlarıyla bazı kazanımlar edilmiş olan asil soydaşlarımızın kazanımlarını etkisizleştirmeye yönelik sizin planladığınız Irak ziyareti sonrası Amerika ziyareti ve orada yapmak istediğiniz yeni zulüm dayatmaları, yeni uygulamalar sizin mezarınız olur. Bunu böylece bilesiniz. Yıkımınız olur. Sizin de Türkiyenizin de sülalenizin de yıkımı olur. Daha fazla midemizi bulandırmayın. Haddinizi bilin ve hesabınızı doğru yapın.

Rojava’da yönetici olan bütün soydaşlarımızın hepsi benim aile bireylerimdir. Güney Kurdîstan’da ki soydaşlarımız da yine aile bireylerimizdir. Bunun net olarak bilinmesini, anlaşılmasını ve tepkimizin tahmin edemeyeceğiniz düzeyde olacağını duyun ve bilin. Diğer taraftan asil soydaşlarımızdan ricam; oynanıyor olan bu yeni komploya ve kirli oyunun Rojava için özel olmadığını Güney Kurdîstan için özel olmadığını Kurdlerin Kurdîstan’ın ve Kurd û Kurdîstan davasına yönelik olduğunu bilelim ve buna yönelik hazırlıklı olalım.

Bay Erdoğan Kurd ulusunu yok etmek amacıyla oynadığı kirli oyunları örtbas etmek için ve kendi zulmünü haklı gösterebilmek için haberlerde yalanlarla iftiralarla uydurma hikâyelerle halkı kandırmaya çalışıyor. Bizler gerçekleri biliyoruz. Bizler sizler tarafından zulme maruz kaldığımızı, ezildiğimizi ve sömürüldüğümüzü biliyoruz. Bizim kanımızı nasıl akıttığınızı, nasıl bizim kanımızla beslendiğinizi ve bizim milli servetimizi nasıl çaldığınızı, bize ait olan mal varlığıyla silahlar alarak bizi katlettiğinizi biliyoruz. Bunu zaten sizin yanınıza bırakmayacağız. Zaten bunun bedelini size öğreteceğiz. Şimdi oynadığınız kirli oyuna karşılık bütün soydaşlarımdan saygıyla ricam, gerekirse seferberlik ilan etmeliyiz. Gerekirse hepimiz ölürüz, kazanımlarımızı bu barbar terör İslamis ırzı kırıklara yedirmeyeceğiz. Asil soydaşlarımızın kanlarıyla oluşturdukları Kurd değerlerini, kazanımlarını bu kansızlara kesinlikle teslim etmeyeceğiz. Bütün olanakları kesinlikle bu zulümkârlara istedikleri gibi kazanımları yok etmelerine izin vermeyeceğiz. Gerekirse seferberlik ise seferberlik ilan edeceğiz. Öleceksek hep beraber öleceğiz. Terbiyesiz, ahlaksız, reziller her gün yeni bir kirli oyunla insanlarımızı katlediyorsunuz, bizim susmamızı beklemeyin. Susan sizin gibi namussuz olsun.