TÜRLÜK ADINA ROJAVA’DA AKITIYOR OLDUĞUNUZ MAHSUM KURD KANINDA BOĞACAĞIZ SİZİ

0
954

Eğer, Türkiye’yi yöneten vampirler, Kurd kanını akıtarak, Kurd Halkını susturup Kurdîstan topraklarında egemenliklerini kalıcılaştırabileceklerine inanıyorlar ise, gerçekten geri zekalıdırlar.

Onurlu hiçbir Kurd bireyi, Türkiye ve Türklük adına, Kurd Halkına yapılmış ve yapılıyor olan barbarlıkları, zulmü, insanlık dışı ahlaksız uygulamaların hiçbirisini unutmayacaktır. Bin yıl dahi geçse, Kurd Halkı, intikamını alacağı gibi Kurdîstan topraklarında Türk barbarlığının tüm kalıntılarını da silip süpürerek tarihin çöplüğüne atacaktır.

Türklüğün adı gibi kokusu bile Kurdîstan topraklarından sökülüp atılacaktır. Kurd Halkı er geç bunu başaracaktır. Ben, bu inançla yaşıyorum. Dost düşman bunu böylece bilsin ve hiç unutmasın.
Kurdîstan topraklarında savunmasız sivillerin üstüne saldığınız, sizin gibi kudurmuş leş kargalarının oluşturduğu tahribatların bedelini çok ağır ödeyeceksiniz.

Bugün Türkiye’yi yönetenler gibi gelecek zürriyetiniz de yapmış yapılmış olan zulmün hesabını vereceklerdir. Onların kemiklerini de yargılayıp fosseptik çukurlarına gömeceğiz.
Kudurmuş leş kargalarınızın, kafalarını kesip utanmazca teşhir ettirdiğiniz soylu Kurd Halkının kahraman savaşçılarının intikamını asla unutmayacağız.

Faşist Türkiye devletinin ve kan emici vampir yöneticilerinin biz Kurdlere dayatarak uyguladıkları zulmün sınırı, sözün bittiği yerdir. Biz Kurdler, artık devlet faşizmi olmak üzere, Kurdîstan’dan işgalcilerin hepsini kökünden söküp atmaktan başka hiçbir arayış içinde olmayacağız.

Rojava’mızda olup bitenlerden gözümüzü ayırmadan, bütün Dünya’da, Kurdîstani inanç ile tek ses olarak ve seferberlik prensipleriyle hareket edeceğiz.
Artık bu aşamadayız.
Kurd u Kurdîstan her bijî.

31-10-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş