UCUZ HESAPLARLA BİZLERE YAKLAŞMAYIN

0
882

Bizim kutsal topraklarımızı işgal etmiş olan barbarlar bilmelidirler ki; birkaç ucuz fırsatçı kişiliği kendilerine benzetip, kahpeleştirmiş olabilirler. Diğer taraftan bazı zavallıları da kendilerine bağlamış olabilirler. Yine bazı korkak pısırıkları susturmuş olup yine kendileri gibi kirli zihniyete esir etmiş olabilirler. Bunları baz alarak soylu tarihin mirasçıları olan ve Kurdistan welatının sahibi Kurdleri yok edebileceklerini inanıp aldanmamalıdırlar.

Yüz yıldır sürekli olarak bizim insanlarımızı katlederek soykırım uygulayıp, bizi bitirebildiklerini ya da bitirebileceklerini düşünüyorlarsa akıtmış olduğu kanda kendilerinin boğulacaklarını çok iyi bilmelidirler.

Biz Kurd û Kurdistan davasının hizmetçileri hem ulusumuzu, hem kendimizi, hem de welatımızı sizin kendi pislik ellerinizden kurtarabilir ve yönetebiliriz.

Bizim insanlarımız gibi bizler de kan akıtmak zorunda kalmadan kansız olarak bunu çözümlemeye yönelmiştik. Siz başka bir yol bırakmazsanız, sizin akıtmış olduğunuz Kurd kanın da sizi boğacağımızı da bilin.