VERİMSİZLİĞE ESİR OLANLAR VERİMLİ OLMAYA YÖNELMEK İSTERLER Mİ?

0
894

Alkol sofrasında laklak dedikodu masalarında sarhoş kafayla Kurdistan’ı kurup ayılınca da unutan verimsiz kişilikler artık Kurdistan siyasi arenasını işgal etmeyi sürdüremezler. İşe Kurdistan’ın hangi alanında olursa olsun Kurd u Kurdistan adına kurtuluş mücadelesi veriyor olan gerçek kurd kahramanlara saygıyla selama durmakla başlayabilirler. Verimli olmak istiyorlarsa yapmaları gereken budur. Bu konuda bir sürü dedikodu lüzumsuz laf kalabalığı duyuyorum. Dolayısıyla böylesi bir cevabı herkese gerekli gördüm.

Her kurd insanı gibi biz de geçimimizi sağlamak için çalışıyoruz. Zor şartları esareti yaşayarak bilenlerdeniz. Hiç kimsenin canı benimkinden kıymetli değildir ve hiç kimsenin de iki tane midesi yoktur.

Kurd u Kurdistan davası dedikodu hastalarından beceriksizliklerini, korkaklıklarını ve de menfaat düşkünlüklerini örtbas etmek edebiyatçılarından hiçbir yarar görmedi, göremez de.

Zihnimizi geliştirmeye malzeme yapmanız için Kurdistan Birleşik devletlerinin hükümet çalışmalarını doğru okumanızı öneririm. Kurdistan topraklarında her gün kurd soydaşlarımızı katlediyor olan barbar işgalcileri kutsal topraklarımızdan kovmanın yol haritasıdır Kurdistan Birleşik devletleri projesi. Ulusça zorluklarımız var bunun aşılması gerekiyor, bu da her kurdun görevidir. Çözüm de Kurdistan Birleşik devletlerinin gerçekleşmesidir. Slav û rez.

Saygılarımla,