WELATÊ SERBİXWE U NASNAME, HER BİJÎ

0
1034

İslamiyet adına zulüm edip, zulmü haklı göstermek, maskaralıktır. Hep Müslümanız, din kardeşiyiz diyerek Kurd Halkı’nın vatanını zorla, sahtekarlıkla ve Birinci Dünya Savaşı’nın Hristiyan patronlarının emriyle işgal etmek, ayrıca aynı anlayışı, tutumu haklı göstermeye çalışmak, zulmü de aşan çirkefliktir.
Kurdistan topraklarının zenginliğini çalıyorsunuz, Kurd Halkı’na yönelik sistemli soykırım uyguluyorsunuz, bir de hiç utanmadan biz din kardeşiyiz, hiçbir güç bizi birbirimizden ayıramaz diyebiliyorsunuz.

Kurdistan topraklarını kontrolünüz altında tutmak amacıyla her türlü çirkefliği yapmanın yanı sıra kendi ırkınızı Kurd Halkından üstün olarak kabul ettirmeye hizmet ediyorsunuz. Bu faşist ideolojiyi de İslamiyet adıyla kamufle ediyorsunuz. Türk-İslam ideolojisini geliştiriyorsunuz. Elinizdeki güç ile Kurd Halkı’nın servetini çalıyorsunuz. Kurd Halkı’nı yok etmek için zulüm ile soykırım uyguluyorken, “Türk milleti din kardeşidir, hepimiz eşit haklara sahibiz” dediğinizde çirkefliklerinizle kimseyi kandıramadığınızı bilin.

Din inancının Irk’ı, milliyeti olmaz olamaz. Kurd Halkı’na zulüm eden barbar işgal devleti Türkiye’nin yöneticilerinin din inançları da yoktur. Diyanet işleri Başkanı esasen dinsizler işi başkanıdır. Din işleri sorumlu olsa faşizmi savunmaz. Dini inancı olsa ırkçılığı savunmaz.
Bay Erdoğan’ın kamuoyu önünde ABD ve Avrupa ülkelerine karşı söylemleriyle atıp tutması, korku nöbetlerinin dışa vurmasıdır. Korkunun ecele faydası yoktur. Bunu çok iyi bilin.

Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti
, Kurdistan topraklarından işgal güçlerini kovmak ve Kurdistan’ın yönetimini Kurd Halkı’nın eline teslim etmek için kurulmuştur. Başarmak mutlaktır. Başarmak için atılması gereken her türlü adımlar sırasıyla atılıyor.
Welatımızda ve Halkımıza yönelik barbarca zulüm ve yobazca kirli oyunlar, Kurdistan Birleşik Devletleri’nin resmileşmesi kararıyla son bulmuştur. Barbarlık ve zulüm, Kurdistan Birleşik Devletleri’nin ilan kararına malzeme oluşturmuştur. Oyunlar bozulmuştur. Baskı ve zulüm, etkisini yitirmiştir. Barbarca baskı ve zulüm çok derin yaralar oluşturmuştur. Bağımsız Kurdistan Birleşik Devletleri bu yaralara derman olacaktır.

Türkiye devlet faşizminin din tüccarlığı, din cambazlığı Kurd Halkı’nın üstünde etkisi kalmamıştır.
Soylu Kurd Halkı kendi dini inançlarına sahip çıkmak, kendi dini inancını korumak için Türkiye devlet faşizmine, barbarlığına, kirli oyunlarına ihtiyaç duymaz.
Kurdistan Halkı, nasıl dini inançlarına sahip çıkacaklarını çok iyi biliyorlar.
Kurd u Kurdistan davasının direniş, özgürlük ve Bağımsızlık mücadelesi, son aşamasına gelmiştir.
Kurdistan Birleşik Devletleri projesi, her Kurdistanlı’nın evidir, kimliğidir, onurlu özgürlüğü ve bağımsızlığıdır.
Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti bu başarının hizmeti için kurulmuştur.

10-11-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin