YÜZÜNÜZE TÜKÜRÜLMESİ BİLE BİZİM İÇİN ZAMAN İSRAFIDIR

0
1271

Devlet Bahçeli gibi sübyancı bozuntusu bozuntusunun kafasının içindeki faşist zihniyete göre zulüm normaldir. Kurdistan topraklarında Kürdçe olan isimlerin zorla Türkçeleştirilmesi de yine bu kirli zihniyete göre normaldir. Bir katilin resmini spora taşıyan it sürüsünü selamlamak da yine bu Devlet Bahçeli zibidisi ve onun zihniyetine göre normal olabilir.

Kendilerini Türk olarak kabul eden ve insani değerlere sahip olan şahısların pislikleri görmeleri lazım Amedspor diye bir takım var. Amedspor denen spor takımı müsabakalara katılıyor. Siz bunun isminden hoşlanmıyorsunuz diye katillerin resimleri ve çirkefliklerle çirkinleştirmeye çalışmak sizin karakterinize uygun olabilir.

İşte bu zibidi Kurd halkının karşısına çıkıp, Recep Tayyip Erdoğan adına o isteyecek. Halkımız bunları çok iyi görmek durumundadır. Bunların hesabını da sormaktan aciz değildir. Sen bu itleri selamlamakla kalmamalısın. Onlarla kandaş olduğunu, koyundaş olduğunu zaten gizlemiyorsun. Yüzünüze tükürülmesi bile bizim için zaman israfıdır. Bizim bunları görmemiz, değerlendirmemiz ve ona göre kendi kendimize sahip çıkmamıza odaklanmamız gerektiğini hatırlatmalıyız.

Cumhur İttifakı’nın ortaklarından Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) genel başkanı Mustafa Destici;

‘‘HDP’nin içerisinde olduğu ya da desteklediği bir cumhurbaşkanı adayı desteklenemez, bir ittifak desteklenemez. Bunun ağır vebali olur. Hem bu dünyada hem de öbür dünyada çok ağır bedel ödemek zorunda kalırlar” dedi.

 

Büyük Birlik partisi adına yapılan; ‘‘öbür dünya vurgusu’’ bu insanların siyasetten ve politik gerçeklikten ne kadar uzak olduklarını gösteriyor. Öbür dünyada kiminle olacağının muhasebesini yapmak sizin gibi fırsatçılara mı kalmış? Dini kitapların hepsinin ne dediği belli iken siz kendinizi ne zannediyorsunuz? Bunlar leş kargalarıdır. Başka bir şey değil. Değerlendirmeye bile değmez.

Eğer bir grup it sürüsü Türklük adına Kurdleri aşağılayıcı ve tahrik edici uygulamalara devam ederse, biz Kurdler de çok düzenli bir organizasyon ile bu itlerin hepsinin tek tek kapılarını çalarız. Biz bu işleri de çok iyi biliriz. Bunu faşist zihniyetlerine doğru dürüst yerleştirsinler. Sizin bir devletiniz var ve o devleti kaybetmek istemiyor olmanızı anlıyoruz. Fakat bizleri aşağılamaya, küçümsemeye ve hakarete yönelik adımlarınızı size yediririz. Bunu çok iyi bilin. Daha fazla midemizi bulandırıp, bizi devletinizin tepesinden aşağı kusmaya bizi zorlamayın.