DİN TACİRLERİNE, KAN TÜCCARLARINA CEHENNEMDE YER YOKTUR. ONLARIN YERİ, FOSEPTİK ÇUKURUDUR

0
1158

Erdoğan “dindar gençlik yetiştiriyoruz” dediğinde, farklı isimler altında organize edecek İŞİD benzeri örgütler için aşırı dinci terörist yetiştirmekten söz ediyor.
Özgür Suriye Ordusu, El Nusra veya sözde Suriye Milli Ordusu gibi terör örgütlerinin, İŞİD terör örgütünden hiçbir farkları yoktur.
Türkiye’nin güvenlik, istihbarat birimleri gibi Ana muhalefet partisi de bu gerçekleri çok iyi biliyorlar.
Öncelikle bilinmesi gerekir ki, dindar gençlik adı altında, aşırı İslamist teröristleri yetiştirmek konusunda, Bay Erdoğan başarılı olursa, tek amacı var, o da Türkiye’yi İslam Devleti yapmaktır.

  1. Bay Erdoğan, bu amacına ne kadar çok hizmet ederse o kadar çok ve çabuk batar.
  2. Bay Erdoğan’ın bu tutumu en çok Türkiye Halkına zarar verecektir.

Sonra, dinci gençlik yetiştirmek için, gerçek bir mümin ve dindar olanların işidir. Erdoğan gibi zulümkar bir dinsiz, imansız günahkarın işi değildir.
Erdoğan, bir mümin değildir. Mağdurlara iftira etmek, mazlumlara zulüm etmek, özellikle de komşularına gücün yetiyor diye zulüm etmek, yine gücün yetiyor diye, Kurd Halkının hak ve hukukunu yok saymak, mal ve mülklerine zorla el koymak, dinsizliktir, imansızlıktır, günahkarlıktır.

Erdoğan, bunları yapmakla övünüyor.
Erdoğan, dinsiz, imansız ve günahkardır.
Erdoğan ve Bahçeli’nin yüzüne bakın… Şeytanı görürsünüz, mümini değil.
Aynı, Süleyman Demirel gibi, bunlarında yüzü şeytan yüzüne dönüşmüş.

Bizleri yaratan Xweda, bunların zaten belasını vermiş. Hissiz yaratıklar olduklarından dolayı, bunun farkında değildirler.
Süleyman Demirel, yıllarca pisliğini altına yapıyordu. Yaratanın Adaletidir.
Erdoğan ve onun gibi biz Kurdlere zulüm edenler, günahlarının bedelini ödeyecekler. Bu günahkar, dinsiz ve imansızlar, günahlarının bedelini ödeyecekleri zaman, onların yanı sıra onlar kadar günahkar olmayanlar da bedel ödeyecekler.
Bundan hiçbir inananın şüphesi olmasın.

Biz Kurdler, bizleri yaratan Xweda, Erdoğan gibi zulmün dölleri günahkarların belasını, cezasını versin diye beklemeyeceğiz. Bizler, onları fosseptik çukurlarına gömeceğiz. Yerleri orasıdır. Cehennemde onlara yer yok. Çünkü günahları çoktur.

16-11-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş